shower corner Omnires Marina Walk In 90x30cm safety glass, black (MA8030BLTR)
| Length | 300 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Высота, мм | |
| Width | 900 mm |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | black |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539825305 |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 8 mm |
| Additional information | aluminum profiles, profile adjustment: -0.7/0.3 cm black rod, mounted on the opposite wall, allows you to independently reduce it to the required length. |
| Guarantee | 5 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | MA8030BLTR |
| Cabin shape | non-standard |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
| Collection | Marina |
| Stained glass material | safety glass |
shower corner Omnires Marina Walk In 90x30cm safety glass, black (MA8030BLTR) reviews
Be the first to write a review of this product!