washbasin Omnires Silk 40x40 white matt (SILKR400BM)
| Width | 400 mm |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Manufacturer | Omnires |
| Hole for mixer | No |
| Additional information | Net weight: 4.19 kg Gross weight: 4.6 kg drain cover included without overflow |
| Guarantee | 5 years |
| Manufacturer's article number | SILKR400BM |
| Importance of the product | basic |
| Color to search | white |
| Installation method | on the tabletop |
| Product type | Plumbing |
| Shell color | white |
| Collection | silk |
| Shell shape | round |
| Unit of measurement | pcs |
| Sink width | from 40 cm to 49 cm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539830002 |
| Country | Poland |
washbasin Omnires Silk 40x40 white matt (SILKR400BM) reviews
Be the first to write a review of this product!