washbasin Rea Archi 89,5x48 white (REA-U4301)
| Width | 895 mm |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Manufacturer | Rea |
| Hole for mixer | There is |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-U4301 |
| Installation method | on the tabletop |
| Surface | Matte |
| Number of bowls | 1 |
| Color to search | white |
| Shell material | artificial stone |
| Product type | Plumbing |
| Shell color | white |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366005817 |
| Collection | arctic |
| Shell shape | rectangular |
| Unit of measurement | pcs |
| Sink width | from 80 cm to 89 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | Drain hole diameter: 45 mm |
washbasin Rea Archi 89,5x48 white (REA-U4301) reviews
Be the first to write a review of this product!