washbasin Rea Cleo 70x39 white (REA-U6215)
| Width | 700 mm |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Manufacturer | Rea |
| Hole for mixer | No |
| Collection | cleo |
| Shell shape | oval |
| Unit of measurement | pcs |
| Sink width | from 70 cm to 79 cm |
| Additional information | Drain hole diameter: 45 mm |
| Country | Poland |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-U6215 |
| Installation method | on the tabletop |
| Surface | Glossy |
| Number of bowls | 1 |
| Color to search | white |
| Shell material | ceramics |
| Product type | Plumbing |
| Shell color | white |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366006333 |
washbasin Rea Cleo 70x39 white (REA-U6215) reviews
Be the first to write a review of this product!