washbasin Rea Rosa 44x64 white (REA-00692)
| Высота, мм | |
| Manufacturer | Rea |
| Hole for mixer | There is |
| Width | 1900 mm |
| Глубина, мм | |
| Product type | Plumbing |
| Shell material | ceramics |
| Collection | rosa |
| Shell color | white |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557341542 |
| Unit of measurement | pcs |
| Shell shape | oval |
| Country | Poland |
| Sink width | from 60 cm to 69 cm |
| Additional information | with a hole for a mixer with overflow weight 13 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-00692 |
| Installation method | on the tabletop |
| Color to search | white |
| Number of bowls | 1 |
washbasin Rea Rosa 44x64 white (REA-00692) reviews
Be the first to write a review of this product!