washbasin Rea Sofia 35x26 mini grigio (REA-U9237)
| Width | 350 mm |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Manufacturer | Rea |
| Hole for mixer | No |
| Shell material | ceramics |
| Color to search | grey |
| Shell color | Gray |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366007958 |
| Product type | Plumbing |
| Shell shape | oval |
| Collection | Sofia |
| Sink width | from 30 cm to 39 cm |
| Unit of measurement | pcs |
| Country | Poland |
| Additional information | Drain hole diameter: 45 mm |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Installation method | on the tabletop |
| Manufacturer's article number | REA-U9237 |
| Number of bowls | 1 |
| Surface | Glossy |
washbasin Rea Sofia 35x26 mini grigio (REA-U9237) reviews
Be the first to write a review of this product!