кухонная мойка Rea Leo 40x45 brush copper (ZLE-06016)
| Manufacturer | Rea |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Width | 400 mm |
| Guarantee | 2 years |
| Manufacturer's article number | ZLE-06016 |
| Country of origin | China |
| Color to search | медный |
| Product type | Plumbing |
| Importance of the product | basic |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366026997 |
| Collection | leo |
| Number of bowls | 1 |
| Thickness of steel | 2 мм |
| Unit of measurement | pcs |
| Installation type | flush-mounted on a tabletop |
| Sink material | stainless steel |
| Country | Poland |
| Shell shape | rectangular |
| Sink color | brushed copper |
| Sink width | from 40 cm to 49 cm |
| Sink depth | 185 |
кухонная мойка Rea Leo 40x45 brush copper (ZLE-06016) reviews
Be the first to write a review of this product!