поддон Omnires Aquapure M+ 80х120 matt white (AQUAPURE80-120BM)
| Width | 800 mm |
| Length | 1200 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Pallet depth | small |
| Color to search | white |
| Color | white |
| Importance of the product | basic |
| Product type | Plumbing |
| Collection | Aquapure M+ |
| Pallet material | acrylic |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539892338 |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet shape | rectangular |
| Country | Poland |
| Pallet height | 2,6 см |
| Popular sizes | 80x120 |
| Guarantee | 5 years |
| Manufacturer's article number | AQUAPURE80-120BM |
поддон Omnires Aquapure M+ 80х120 matt white (AQUAPURE80-120BM) reviews
Be the first to write a review of this product!