поддон Omnires Aquarock M+ 80х140 matt olive (AQUAROCK80-140OL)
| Width | 800 mm |
| Length | 1400 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Pallet depth | small |
| Color to search | green |
| Color | olive |
| Importance of the product | basic |
| Product type | Plumbing |
| Pallet material | acrylic |
| Collection | Aquarock M+ |
| Pallet shape | rectangular |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539867787 |
| Unit of measurement | pcs |
| Country | Poland |
| Pallet height | 4,1 см |
| Popular sizes | 80x120 |
| Guarantee | 5 years |
| Manufacturer's article number | AQUAROCK80-140OL |
поддон Omnires Aquarock M+ 80х140 matt olive (AQUAROCK80-140OL) reviews
Be the first to write a review of this product!