поддон Omnires Aquapure M+ 80х140 matt white (AQUAPURE80-140BM)
| Width | 800 mm |
| Length | 1400 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Color | white |
| Product type | Plumbing |
| Importance of the product | basic |
| Collection | Aquapure M+ |
| Pallet material | acrylic |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet shape | rectangular |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539892314 |
| Country | Poland |
| Pallet height | 2,9 см |
| Guarantee | 5 years |
| Popular sizes | 80x120 |
| Manufacturer's article number | AQUAPURE80-140BM |
| Color to search | white |
| Pallet depth | small |
поддон Omnires Aquapure M+ 80х140 matt white (AQUAPURE80-140BM) reviews
Be the first to write a review of this product!