поддон Omnires Aquarock M+ 80х80 matt olive (AQUAROCK80-KOL)
| Width | 800 mm |
| Length | 800 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Manufacturer's article number | AQUAROCK80-KOL |
| Color to search | green |
| Pallet depth | small |
| Color | olive |
| Product type | Plumbing |
| Importance of the product | basic |
| Collection | Aquarock M+ |
| Pallet material | acrylic |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet shape | square |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539867756 |
| Country | Poland |
| Pallet height | 3,4 см |
| Guarantee | 5 years |
| Popular sizes | 80x80 |
поддон Omnires Aquarock M+ 80х80 matt olive (AQUAROCK80-KOL) reviews
Be the first to write a review of this product!