поддон Omnires Aquapure M+ 90х90 matt white (AQUAPURE90-KBM)
| Width | 900 mm |
| Length | 900 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Color | white |
| Importance of the product | basic |
| Product type | Plumbing |
| Pallet material | acrylic |
| Collection | Aquapure M+ |
| Pallet shape | square |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539892383 |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet height | 2,2 см |
| Country | Poland |
| Guarantee | 5 years |
| Popular sizes | 90x90 |
| Manufacturer's article number | AQUAPURE90-KBM |
| Pallet depth | small |
| Color to search | white |
поддон Omnires Aquapure M+ 90х90 matt white (AQUAPURE90-KBM) reviews
Be the first to write a review of this product!