поддон Omnires Aquarock M+ 90х100 matt ash grey (AQUAROCK90-100AG)
| Width | 900 mm |
| Length | 1000 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Color to search | grey |
| Pallet depth | small |
| Color | Ash Gray |
| Product type | Plumbing |
| Importance of the product | basic |
| Collection | Aquarock M+ |
| Pallet material | acrylic |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet shape | rectangular |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539867619 |
| Country | Poland |
| Pallet height | 3,6 см |
| Guarantee | 5 years |
| Popular sizes | 90x100 |
| Manufacturer's article number | AQUAROCK90-100AG |
поддон Omnires Aquarock M+ 90х100 matt ash grey (AQUAROCK90-100AG) reviews
Be the first to write a review of this product!