поддон Omnires Aquarock M+ 90х160 matt ash grey (AQUAROCK90-160AG)
| Width | 900 mm |
| Length | 1600 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Color | Ash Gray |
| Product type | Plumbing |
| Importance of the product | basic |
| Collection | Aquarock M+ |
| Pallet material | acrylic |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539867640 |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet shape | rectangular |
| Country | Poland |
| Pallet height | 4,3 см |
| Popular sizes | 90x130 |
| Guarantee | 5 years |
| Manufacturer's article number | AQUAROCK90-160AG |
| Pallet depth | small |
| Color to search | grey |
поддон Omnires Aquarock M+ 90х160 matt ash grey (AQUAROCK90-160AG) reviews
Be the first to write a review of this product!