поддон Omnires Aquarock M+ 90х160 matt olive (AQUAROCK90-160OL)
| Width | 900 mm |
| Length | 1600 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Product type | Plumbing |
| Importance of the product | basic |
| Collection | Aquarock M+ |
| Pallet material | acrylic |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet shape | rectangular |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539867848 |
| Country | Poland |
| Pallet height | 4,3 см |
| Guarantee | 5 years |
| Popular sizes | 90x130 |
| Manufacturer's article number | AQUAROCK90-160OL |
| Color to search | green |
| Pallet depth | small |
| Color | olive |
поддон Omnires Aquarock M+ 90х160 matt olive (AQUAROCK90-160OL) reviews
Be the first to write a review of this product!