Omnires Camden tray 80x120 (CAMDEN80/120/PBP)
| Width | 800 mm |
| Length | 1200 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Color to search | black |
| Color | black matt |
| Importance of the product | basic |
| Product type | Plumbing |
| Pallet material | acrylic |
| Collection | Camden |
| Pallet shape | rectangular |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet height | 12 cm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539818048 |
| Country | Poland |
| Additional information | depth: 2.5 cm drain: ø9 cm tray with built-in body without siphon for shower tray |
| Guarantee | 5 years |
| Manufacturer's article number | CAMDEN80-120-PBP |
| Pallet depth | small |
Omnires Camden tray 80x120 (CAMDEN80/120/PBP) reviews
Be the first to write a review of this product!