Omnires Stone 80x80 (STONE80/KBM) tray
| Width | 800 mm |
| Length | 800 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Color | White Matt |
| Importance of the product | basic |
| Product type | Plumbing |
| Pallet material | artificial stone |
| Collection | stone |
| Pallet shape | square |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539833638 |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet height | 3 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | anti-slip surface with integrated body drain: ø9 cm without siphon for shower tray |
| Popular sizes | 80x80 |
| Guarantee | 5 years |
| Manufacturer's article number | STONE80-KBM |
| Pallet depth | small |
| Color to search | white |
Omnires Stone 80x80 (STONE80/KBM) tray reviews
Be the first to write a review of this product!