Omnires Stone 90x100 tray (STONE90/100BL)
| Width | 900 mm |
| Length | 1000 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Manufacturer's article number | STONE90-100BL |
| Pallet depth | small |
| Color to search | black |
| Color | black matt |
| Importance of the product | basic |
| Product type | Plumbing |
| Pallet material | artificial stone |
| Collection | stone |
| Pallet shape | rectangular |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539834505 |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet height | 3 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | without siphon for shower tray |
| Popular sizes | 90x100 |
| Guarantee | 5 years |
Omnires Stone 90x100 tray (STONE90/100BL) reviews
Be the first to write a review of this product!