shower tray Omnires Stone 90x120 (STONE90/120BL)
| Width | 900 mm |
| Length | 1200 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Pallet shape | rectangular |
| Collection | stone |
| Pallet height | 3 cm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539834512 |
| Unit of measurement | pcs |
| Additional information | anti-slip surface with integrated body drain: ø9 cm without siphon for shower tray |
| Country | Poland |
| Guarantee | 5 years |
| Manufacturer's article number | STONE90-120BL |
| Pallet depth | small |
| Color to search | black |
| Color | black matt |
| Importance of the product | basic |
| Pallet material | artificial stone |
| Product type | Plumbing |
shower tray Omnires Stone 90x120 (STONE90/120BL) reviews
Be the first to write a review of this product!