Omnires Stone 90x120 (STONE90/120BM) tray
| Width | 900 mm |
| Length | 1200 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Importance of the product | basic |
| Color | White Matt |
| Pallet material | artificial stone |
| Product type | Plumbing |
| Pallet shape | rectangular |
| Collection | stone |
| Pallet height | 3 cm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539833683 |
| Unit of measurement | pcs |
| Country | Poland |
| Additional information | anti-slip surface with integrated body drain: ø9 cm without siphon for shower tray |
| Guarantee | 5 years |
| Pallet depth | small |
| Manufacturer's article number | STONE90-120BM |
| Color to search | white |
Omnires Stone 90x120 (STONE90/120BM) tray reviews
Be the first to write a review of this product!