поддон Rea Belmond 90x90 квадратный, white (REA-K4371)
| Length | 900 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Width | 900 mm |
| Color | white |
| Accessories for the pallet | siphon |
| Product type | Plumbing |
| Pallet material | acrylic |
| Collection | Belmond |
| Pallet shape | square |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366019425 |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet height | 5 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | siphon included |
| Popular sizes | 90x90 |
| Guarantee | 2 years |
| Manufacturer's article number | REA-K4371 |
| Color to search | white |
| Importance of the product | basic |
поддон Rea Belmond 90x90 квадратный, white (REA-K4371) reviews
Be the first to write a review of this product!