tray Rea Savoy 100x80, black (REA-K4087)
| Width | 800 mm |
| Length | 1000 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Collection | Savoy |
| Pallet shape | rectangular |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557354740 |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet height | 6 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | siphon included |
| Popular sizes | 80x100 |
| Guarantee | 2 years |
| Manufacturer's article number | REA-K4087 |
| Color to search | black |
| Importance of the product | basic |
| Color | black |
| Accessories for the pallet | siphon |
| Product type | Plumbing |
| Pallet material | acrylic |
Categories: Savoy Shower trays
tray Rea Savoy 100x80, black (REA-K4087) reviews
Be the first to write a review of this product!