tray Rea Savoy 80x80 square, black (REA-K4804)
| Width | 800 mm |
| Length | 800 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Collection | Savoy |
| Pallet shape | square |
| Unit of measurement | pcs |
| Pallet height | 6 cm |
| Popular sizes | 80x80 |
| Country | Poland |
| Additional information | siphon included |
| Guarantee | 2 years |
| Pallet depth | small |
| Manufacturer's article number | REA-K4804 |
| Color to search | black |
| Importance of the product | basic |
| Color | black |
| Accessories for the pallet | siphon |
| Product type | Plumbing |
| Pallet material | acrylic |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557350766 |
Categories: Savoy Shower trays
tray Rea Savoy 80x80 square, black (REA-K4804) reviews
Be the first to write a review of this product!