скребок для душевой кабины Omnires Uni brushed gold (UN10910GLB)
| Manufacturer | Omnires |
| Color to search | gold |
| Depth | 4 cm |
| Color | brushed gold |
| Width | 25 cm |
| Product type | Plumbing |
| Height | 19,6 см |
| Collection | uni |
| Material | brass |
| Unit of measurement | pcs |
| Guarantee | 3 years |
| Country | Poland |
| Manufacturer's article number | UN10910GLB |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539891898 |
| Size | 25x19,6 |
| Purpose | components |
| Importance of the product | secondary |
скребок для душевой кабины Omnires Uni brushed gold (UN10910GLB) reviews
Be the first to write a review of this product!