смеситель для кухни Omnires Switch на две воды с выдвижным изливом, matt white (SW9059WM)
| Manufacturer | Omnires |
| Manufacturer's article number | SW9059WM |
| Mixer type | into two waters |
| Bottom valve | No |
| Color to search | white |
| Style | modern |
| Mechanism | ceramic cartridge |
| Color | white |
| Type of inclusion | single lever |
| Spout height, mm | 445 |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539888294 |
| Product type | Plumbing |
| Mixer installation type | to the sink |
| Spout length, mm | 226 |
| Collection | Switch |
| Width | 26.6 cm |
| Spout rotation | turning |
| Importance of the product | basic |
| Unit of measurement | pcs |
| Height | 44.5 cm |
| Eyeliner standard | 3/8" |
| Country | Poland |
| Material | brass |
| Type of eyeliner | flexible |
| Equipment | built-in filter |
| Guarantee | 5 years |
| Embedded system | No |
| Temperature limitation | No |
смеситель для кухни Omnires Switch на две воды с выдвижным изливом, matt white (SW9059WM) reviews
Be the first to write a review of this product!