смеситель для ванны Omnires Y отдельностоящий, polished gold (Y1233-SGL)
| Manufacturer | Omnires |
| Collection | Y |
| Width | 33,4 см |
| Eyeliner standard | 1/2" |
| Unit of measurement | pcs |
| Height | 96 cm |
| Type of eyeliner | tough |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539886207 |
| Country | Poland |
| Material | brass |
| Mixer type | detached |
| Guarantee | 5 years |
| Hose length, cm | 125 |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | Y1233-SGL |
| Style | modern |
| Mechanism | ceramic cartridge |
| Color to search | gold |
| Type of inclusion | single lever |
| Spout length, mm | 243 |
| Color | polished gold |
| Mixer installation type | on the floor |
| Product type | Plumbing |
| Depth | 7 cm |
| Spout rotation | fixed |
смеситель для ванны Omnires Y отдельностоящий, polished gold (Y1233-SGL) reviews
Be the first to write a review of this product!