умывальник Rea Atria 50,5x40 глянцевый, белый (REA-U3503)
| Высота, мм | |
| Hole for mixer | No |
| Width | 38 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Глубина, мм | |
| Manufacturer's article number | REA-U3503 |
| Installation method | on the tabletop |
| Surface | Glossy |
| Number of bowls | 1 |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366029134 |
| Color to search | white |
| Shell material | ceramics |
| Product type | Plumbing |
| Shell color | white |
| Collection | atria |
| Shell shape | rectangular |
| Country of origin | China |
| Unit of measurement | pcs |
| Sink width | from 50 cm to 59 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | Глубина: 110 мм |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Bottom valve | No |
умывальник Rea Atria 50,5x40 глянцевый, белый (REA-U3503) reviews
Be the first to write a review of this product!