умывальник Rea Babilon Silver 42x42 матовый, серый (REA-U5417)
| Manufacturer | Rea |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Hole for mixer | No |
| Width | 420 mm |
| Product type | Plumbing |
| Shell color | grey |
| Collection | Babilon |
| Shell shape | round |
| Country of origin | China |
| Unit of measurement | pcs |
| Sink width | from 40 cm to 49 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | Глубина: 105 мм |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Bottom valve | No |
| Manufacturer's article number | REA-U5417 |
| Installation method | on the tabletop |
| Surface | Matte |
| Number of bowls | 1 |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366028816 |
| Color to search | grey |
| Shell material | ceramics |
умывальник Rea Babilon Silver 42x42 матовый, серый (REA-U5417) reviews
Be the first to write a review of this product!