умывальник Rea Isla Marlo 49x37 матовый, имитация камня (REA-U3512)
| Высота, мм | |
| Hole for mixer | No |
| Width | 490 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Глубина, мм | |
| Product type | Plumbing |
| Shell color | имитация камня |
| Collection | isla |
| Shell shape | other forms |
| Country of origin | China |
| Unit of measurement | pcs |
| Sink width | from 40 cm to 49 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | Глубина: 110 мм |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Bottom valve | No |
| Manufacturer's article number | REA-U3512 |
| Installation method | on the tabletop |
| Surface | Matte |
| Number of bowls | 1 |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366028588 |
| Color to search | white |
| Shell material | artificial stone |
умывальник Rea Isla Marlo 49x37 матовый, имитация камня (REA-U3512) reviews
Be the first to write a review of this product!