умывальник Rea Nicoletta Black 50x36 матовый, черный, имитация камня (REA-U7345)
| Manufacturer | Rea |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Hole for mixer | No |
| Width | 500 mm |
| Shell shape | oval |
| Country of origin | China |
| Collection | Nicoletta |
| Sink width | from 50 cm to 59 cm |
| Unit of measurement | pcs |
| Additional information | Глубина: 120 мм |
| Importance of the product | basic |
| Country | Poland |
| Guarantee | 2 years |
| Bottom valve | No |
| Manufacturer's article number | REA-U7345 |
| Installation method | on the tabletop |
| Surface | Matte |
| Number of bowls | 1 |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366025334 |
| Color to search | black |
| Shell material | artificial stone |
| Shell color | черный, имитация камня |
| Product type | Plumbing |
умывальник Rea Nicoletta Black 50x36 матовый, черный, имитация камня (REA-U7345) reviews
Be the first to write a review of this product!