умывальник Rea Salento 60x38 матовый, бежевый, имитация камня (REA-U0606)
| Высота, мм | |
| Hole for mixer | There is |
| Width | 600 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Глубина, мм | |
| Color to search | beige |
| Shell material | artificial stone |
| Product type | Plumbing |
| Shell color | бежевый, имитация камня |
| Collection | Salento |
| Shell shape | oval |
| Country of origin | China |
| Unit of measurement | pcs |
| Sink width | from 60 cm to 69 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | Глубина: 175 мм |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Bottom valve | No |
| Manufacturer's article number | REA-U0606 |
| Installation method | floor |
| Surface | Matte |
| Number of bowls | 1 |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366025389 |
умывальник Rea Salento 60x38 матовый, бежевый, имитация камня (REA-U0606) reviews
Be the first to write a review of this product!