встроенная часть смесителя для душа Omnires для скрытого смесителя (BOX47X)
| Manufacturer | Omnires |
| Spout length, mm | 90 |
| Guarantee | 5 years |
| Eyeliner standard | 1/2" |
| Manufacturer's article number | BOX47X |
| Mixer type | internal installation |
| Product type | Plumbing |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539889734 |
| Collection | Y |
| Style | modern |
| Unit of measurement | pcs |
| Depth | 5,8 см |
| Importance of the product | basic |
| Country | Poland |
| Width | 9 cm |
| Mechanism | ceramic cartridge |
| Height | 13.2 cm |
| Spout height, mm | 132 |
| Material | brass |
встроенная часть смесителя для душа Omnires для скрытого смесителя (BOX47X) reviews
Be the first to write a review of this product!