bidet Rea Carlo Mini wall hung, white (REA-C2276)
| Length | 493 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Width | 369 mm |
| Guarantee | 2 years |
| Manufacturer's article number | REA-C2276 |
| Product type | Plumbing |
| Collection | Carlo |
| Importance of the product | basic |
| Unit of measurement | pcs |
| Bidet color | white |
| Country | Poland |
| Bidet shape | oval |
| Installation type | pendant |
| Additional information | weight 26 kg |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557330355 |
bidet Rea Carlo Mini wall hung, white (REA-C2276) reviews
Be the first to write a review of this product!