кухонная мойка Rea Fin 62x48 brush copper (ZLE-06018)
| Manufacturer | Rea |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Width | 620 mm |
| Manufacturer's article number | ZLE-06018 |
| Importance of the product | basic |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366026973 |
| Color to search | медный |
| Number of bowls | 1 |
| Thickness of steel | 2 мм |
| Product type | Plumbing |
| Sink material | stainless steel |
| Collection | Fin |
| Installation type | flush-mounted on a tabletop |
| Sink color | brushed copper |
| Unit of measurement | pcs |
| Shell shape | rectangular |
| Sink depth | 185 |
| Country | Poland |
| Sink width | from 60 cm to 69 cm |
| Material | stainless steel |
| Country of origin | China |
| Guarantee | 2 years |
кухонная мойка Rea Fin 62x48 brush copper (ZLE-06018) reviews
Be the first to write a review of this product!