умывальник Rea Marcela Ruststone 60x37 глянцевый, имитация камня (REA-U3518)
| Высота, мм | |
| Hole for mixer | There is |
| Width | 600 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Глубина, мм | |
| Number of bowls | 1 |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366025778 |
| Surface | Glossy |
| Shell material | ceramics |
| Color to search | white |
| Shell color | имитация камня |
| Product type | Plumbing |
| Country of origin | China |
| Collection | marcela |
| Shell shape | oval |
| Unit of measurement | pcs |
| Sink width | from 60 cm to 69 cm |
| Importance of the product | basic |
| Country | Poland |
| Additional information | Глубина: 95 мм |
| Bottom valve | No |
| Guarantee | 2 years |
| Installation method | on the tabletop |
| Manufacturer's article number | REA-U3518 |
умывальник Rea Marcela Ruststone 60x37 глянцевый, имитация камня (REA-U3518) reviews
Be the first to write a review of this product!