встроенная часть смесителя для раковины Omnires для скрытого монтажа (BOX15HX)
| Manufacturer | Omnires |
| Manufacturer's article number | BOX15HX |
| Type of eyeliner | tough |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539885385 |
| Product type | Plumbing |
| Mixer type | internal installation |
| Collection | Y |
| Style | modern |
| Importance of the product | basic |
| Unit of measurement | pcs |
| Depth | 5,2 см |
| Inner part included | No |
| Country | Poland |
| Width | 15,5 см |
| Mechanism | ceramic cartridge |
| Height | 7,4 см |
| Spout height, mm | 74 |
| Material | brass |
| Spout length, mm | 155 |
| Guarantee | 10 years |
| Eyeliner standard | G 1/2 |
встроенная часть смесителя для раковины Omnires для скрытого монтажа (BOX15HX) reviews
Be the first to write a review of this product!